• Call of Duty 5 - World at War

30. září 2008 v 16:39 | dejf |  ►ostatní◄

Série Call of Duty začíná nabírat na obrátkách. Už je ve vývoji Call of Duty 6, a to ještě nevyšla 5. A ta bude o čem? to se necháme překvapit
World at War se vrátí zpátky do minulosti, a budete bojovat proti Japoncům. Ti budou mimochodem mít svůj vlastní styl boje a budou velice zákeřní. Hra pojede na enginu, na kterém jel i CoD4. Bohužel, tento díl nedělá zakladatel série Infinity War, ale studio Treyach, které stojí i za třetím dílem série. Na ten měli pouze jedenáct měsíců, a hra dopadla poměrně dobře. Teď budou mít ale předhozený i engine, tak uvidíme, co v nich je. Hra se bude odehrávat především v jungli, ale podíváte se i jinam, třeba do Berlína. Další novinkou je, že jak v singlu, tak v multiplayeru budete moc používat vehicly. Call od Duty je ale především multiplayeroová akce, takže autoři hodně vsázejí na multiplayer. Ostatně já taky.

No nic, nezbývá než věřit Treyarchu nebo počkat na šestý díl zase od Infinity Ward. Ale věřme jim, že tu skvělou atmosféru a hratelnost dokáží převést do džungle a do Pacifiku. Dočkat bychom se mohli během zimy.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.