Counter Srike 1.6 - návody

4. července 2008 v 13:07 | dejf |  ►CS:S,1.6◄

Counter Srike 1.6 - návody

Jak se připojit na nonsteam server bez steamu:

Nejdříve stáhněte instalaci CSka. Tu najdete v sekci download. Stáhněte ji a nainstalujte. Po tom, co dokončíte instalaci, budete potřebovat nonsteam patch (doporučuji verzi 22), který taktéž najdete v sekci download. Opět patch stáhněte a nainstalujete tam, kam jste nainstalovali CSko. Tímto je instalace dokončena.

Nyní se určitě chcete připojit na server. To provodete buď pomocí konzole příkazem "connect cs.itarget.cz:27016", nebo pomocí menu tak, že kliknete na Find Servers, zvolíte Favorites a pomocí tlačítka Add a Server přídáte server do oblíbených. Potom už kliknete pouze na Connect a připojujete se na server.

Přeji příjemnou hru bez lagů a spoustu fragů.

Jak se připojit přes klienta bez steamu:

V nastaveni klienta si u hry CS 1.6 vybereme spousteci soubor hl.exe najdeme ho tam, kde jsme nainstalovali hru.
Dále je potřeba nastavit spouštecí parametr ten nastavíme na řádku "Další parametry:" -nomaster -game cstrike
Ted stačí nastavení uložit a můžete se připojit.

Co dělat když je na serveru cheater:

V případě, že se vám zdá že je na serveru cheater a není tam žádný admin, tak kontaktujte admina pomocí ICQ (kontakt najdete v sekci kontakt nebo zde). Když bude moci, tak přijde. V případě že nikdo z adminů nemá čas, tak nahrejte demo cheatera pomocí příkazu v konzoli "record cheater". POZOR - nahravani dema musíte ukončit dalším příkazem "stop", jinak se demo neuloží. Nahrané dema najdete ve složce "cstrike" a bude to soubor "cheater.dem". Pošlete ho buď pomocí emailu nebo ICQ adminovi.

Dostal jsem neoprávněně BAN co mam dělat?

V případě že jste dostali BAN neoprávněně, tak se nejdřív podívejte do BANlistu. Tam zjistite důvod BANu a admina, který vám ho dal. Poté admina kontaktujte, v případě nějakých větších potíží se obraťte na hlavního admina (
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.